szladna

Newsy

Wycieczka klasy 6 do Fly Parku w Tarnowie

Zdjęcia tutaj

 

Program edukacyjny "Polska - moja Ojczyzna"

14 stycznia uczniowie klas I-III oraz oddziałów zerowych, brali udział w programie edukacyjnym "Polska-moja Ojczyzna". Podczas zajęć uczniowie utrwalili wiedzę dotyczącą geografii naszego kraju a także ważnych wydarzeń historycznych. Tego dnia każdy mógł przymierzyć mundur wojskowy nawiązujacy do I Brygady Legionów Piłsudskiego.


 

XI Gminny Konkurs Kolędy i Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim i Niemieckim

W dniu 14 stycznia uczennice naszej szkoły uczestniczyły w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Pogórskiej Woli. Amelia Michalik i Agata Janowska zaśpiewały piosenkę "Merry Christmas Everyone" w kategorii zespołów z klas 4-6, natomiast Milena Gębala z klasy 7 wystąpiła jako Gość Specjalny (po podwójnym zdobyciu pierwszego miejsca w kategorii solistów) z repertuarem trzech utworów: "Where Are You Christmas", "O Holy Night" i "The Climb." 

Zaproszenie na koncert charytatywny

 

Kolejna edycja projektu Jeżdżę z głową

 

Samorządy Gminy Skrzyszów pozyskałponad 20 000 zł z budżetu Województwa Małopolskiego na realizację projektu nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową” w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”.

Projekt adresowany jest do grupy 72 dzieci z klas pierwszych ze szkół podstawowych, zajęcia prowadzone będą w okresie od 3 do 8 lutego na stoku narciarskim w Jastrzębiej koło Ciężkowic.Nauka potrwa 16 godzin i będzie prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów narciarskich.

W ramach projektu organizator zapewnia sprzęt narciarski, instruktorów, karnet na wyciąg narciarski oraz przejazd i opiekę podczas transportu na stok.

Program zakłada m.in. opanowanie podstawowych elementów jazdy na nartach jak podchodzenie, obracanie się, zmiana kierunku jazdy czy pług a ponadto nabycie umiejętności kontrolowania prędkości jazdy i bezpiecznego upadania. Instruktorzy będą uczyć wiedzy związanej z bezpiecznym korzystaniem ze stoku narciarskiego.

Więcej informacji w sekretariatach poszczególnych szkół oraz w pokoju 18 w Urzędzie Gminy w Skrzyszowie (telefon 14 688 70 08) .Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 100 zł od dziecka.

Są jeszcze wolne miejsca!

 

 
Więcej artykułów…
Strona 4 z 131