szladna

Newsy

Dzień Seniora

 

6 stycznia 2020r odbyło się spotkanie opłatkowe seniorów naszej miejscowości. Udział w nim wzięli również Wójt Gminy Skrzyszów, siostry i podopieczni Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a’Paulo, księża posługujący w naszej parafii, radni. Po powitaniu wszystkich gości przez Dyrektor Szkoły Marię Łakoma i Wójta Gminy Marcina Kiwiora, wszyscy zebrani obejrzeli przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klas I – III oraz występ grupy kolędniczej składającej się z uczniów klasy IV. Po części artystycznej, nagrodzonej przez gości gromkimi brawami, Pani Dyrektor Maria Łakoma, Pan Wójt Marcin Kiwior, były Przewodniczący Rady Gminy Pan Czesław Boruch podziękowali dzieciom i nauczycielom za przygotowanie programu, rodzicom za zaangażowanie i obecność na uroczystości. Uczniowie przygotowywali się do występu pod kierunkiem nauczycielek: Danuty Kloc, Beaty Sysło i Karoliny Burza. Następnie ks. Kanonik Wiesław Gomółka i ks. Proboszcz Wojciech Jurkowski poświęcili opłatki, którymi dzielili się wszyscy zebrani, składając sobie noworoczne życzenia. Po poczęstunku był czas na serdeczne, szczere rozmowy i wspólne kolędowanie.

Więcej zdjęć na stronie http://skrzyszow.pl/2020/01/08/spotkanie-oplatkowe-seniorow-w-ladnej-3/

 

Konkurs bożonarodzeniowy

 

W ostatnim tygodniu przed świętami Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na stroik świąteczny. Uczniowie przygotowali 62 przepiękne stroiki, które zostały przekazane na kiermasz świąteczny. Rozstrzygnięcie i wyłonienie najlepszych prac było bardzo ciężkie, dlatego jury uznało, że wszystkim należy się jednakowa nagroda i wszystkim pierwsze miejsce!

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie oraz za przekazanie stroików na kiermasz, z którego dochód został przeznaczony na zakup nagród oraz na dalsze potrzeby samorządu. Dziękujemy również uczniom klasy 8, którzy codziennie zajmowali się sprzedażą.

Więcej zdjęć

 

 

 

Wigilie klasowe

Wigilia klasy 0b

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 2

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 3

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 5

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 7

Więcej zdjęć

 

Z wizytą świąteczną

Jak co roku, od wielu lat nasi uczniowie udali się do Placówki Wychowawczo-Opiekuńczej "Przyjazny Dom" w Tarnowie z prezentami dla wychowanków. Liczne podarunki zbierane przez uczniów naszej szkoły mile zaskoczyły dyrekcję i dzieci. Nasi uczniowie mieli okazję osobiście wręczyć prezenty swoim rówieśnikom i porozmawiać. Akcję koordynował Samorząd Uczniowski.
Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za wsparcie naszej akcji, liczne prezenty w postaci książek, zabawek, przyborów szkolnych i słodyczy itp.


 

Jasełka 2019

Wigilia szkolna i jasełka w wykonaniu uczniów kl. I - III.

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 5 z 131