szladna

Newsy

V Gminny Konkurs Matematyczny dla klas 1-3

Dnia 15 kwietnia 2024 r. odbył się V Gminny Konkurs Matematyczny dla klas 1-3 nad którym honorowy patronat objął Wójt Gminy Skrzyszów – Pan Marcin Kiwior. Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły - p. Robert Wadycki, który powitał gości oraz życzył wszystkim uczestnikom powodzenia w zmaganiach z trudnymi zadaniami konkursowymi. Uczniowie otrzymali zadania i przystąpili do pracy, a po zakończeniu pojedynku matematycznego czekał na nich poczęstunek. Podczas oczekiwania na wyniki uczestnicy konkursu mogli obejrzeć film. Naszą szkołę reprezentowali Emilia Bała i Szymon Boruch. Gratulujemy.

Więcej zdjęć

 

Zajęcia z robotyki

Dzieci budowały rowerzystkę oraz maszynę rolnicza, dodatkowo na zajęciach zagościł sterowany duży model z lego technic Buldozer Cat d11.

Więcej zdjęć

 

Warsztaty naukowe

Warsztaty naukowe w Oddziale przedszkolnym „0B” przeprowadzone przez Panie z Ani-Mani.

Więcej zdjęć

 

Ekologiczne zabawki

Zabawki z recyklingu są przyjazne dla środowiska, ponieważ zamiast trafiać na wysypiska śmieci, są one ponownie przetwarzane na nowe produkty. Dzięki temu zmniejsza się ilość odpadów, które zanieczyszczają środowisko. Oddział przedszkolny „0B”.
 

Zajęcia ekologiczne w przedszkolu

W przedszkolu odbyły się zajęcia, których głównym celem było zachęcanie dzieci do segregowania śmieci oraz dbania o otaczający świat. Dzieci rozpoznawały materiały z których wykonane były odpady, a następnie segregowały je do odpowiednich pojemników (makulatura, szkło, plastik). Przedszkolaki świetnie współpracowały i z wielkim zaangażowaniem oraz radością uczestniczyły w zabawach ekologicznych.

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 9 z 246