Wigilia szkolna

22. grudnia 2011r. Ostatni dzień nauki w tym roku kalendarzowym. Inny od pozostałych, bo to dzień szkolnej i klasowych Wigilii.
Zaczęło się od szkolnej, przygotowanej przez uczennice kl. VI Agnieszkę Zbylut i Ewę Żurowską pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Rzegockiej. Wzięli w niej udział zaproszeni goście: p. J. Armatys, która pokazała jak i z czego przygotować ozdoby choinkowe, przewodnicząca Rady Rodziców p. R. Zbylut, p. dyrektor, ksiądz - katecheta, p. L. Tchoń oraz uczniowie z wychowawcami.
Tegoroczna szkolna Wigilia miała nietypową formę konkursów międzyklasowych, podczas których uczniowie przy pomocy wychowawców lub rodziców wykonywali ozdoby choinkowe, pakowali prezenty, tworzyli jadłospis wieczerzy wigilijnej oraz rozpoznawali tytuły kolęd, które potem śpiewali oraz składali życzenia.
Nagrodą dla uczestników były radość, dobroć i życzliwość oraz bożonarodzeniowy nastrój, jakie zagościły na tym spotkaniu.
Po świątecznym obiedzie odbyły się Wigilie klasowe.