Konkurs wielkanocny

Przed Świętami Wielkanocnymi, jak co roku, opiekunki Samorządu Uczniowskiego w Ładnej, tj. pani Anna Makowiec i pani Joanna Rogus,  zorganizowały i przeprowadziły Szkolny Konkurs na Najładniejszą Pisankę Wielkanocną. W konkursie mogli wziąć udział chętni uczniowie zarówno z klas 0-III jak i  z klas IV-VI. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła duża ilość prac. W konkursie oceniano  estetykę, pomysłowość, dobór materiałów oraz samodzielność wykonania pracy.  Jury wraz z opiekunami SU wyłoniło laureatów, którym w ostatni dzień przed wiosenną przerwą świąteczną wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Huty Szkła pana J. Fistka i pana T. Wrześniaka, panią dyrektor szkoły  oraz opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy pozostali uczestnicy również zostali obdarowani nagrodami pocieszenia. Zwycięzcy konkursu w kategorii klas młodszych to: Aleksandra Olszówka, Patrycja Gębala i Michał Skalny (I miejsce),  Katarzyna Handzel, i Mateusz Kula (II miejsce) oraz Wiktoria Januszek, Klaudia Turaj i Hubert Gielczowski (III miejsce). Specjalne wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Kamil Olszówka z klasy „O”. W kategorii klas starszych zwycięzcami zostali: Karolina Otfinowska i Agnieszka Tchoń (I miejsce), Karolina Korczak i Marzena Korczak (II miejsce) oraz Agnieszka Zbylut (III miejsce).