Małe kroki – wielka sprawa!
22 kwietnia, uczniowie klasy 3 postanowili uczcić Dzień Ziemi w wyjątkowy sposób – zamiast tylko o niej rozmawiać, ruszyliśmy do pobliskiego lasu, by realnie o nią zadbać.
Z workami i dobrymi humorami zbieraliśmy śmieci, które niestety ktoś wcześniej tam zostawił. Szybko okazało się, że nawet niewielka grupa może zrobić naprawdę dużo dobrego!
To była dla nas ważna lekcja – nie tylko o ekologii, ale też o odpowiedzialności. Bo przecież każdy z nas może zadbać o planetę, zaczynając od własnego podwórka, ulicy czy najbliższej okolicy.
Pamiętajmy – Ziemia to nasz wspólny dom. Dbajmy o nią każdego dnia!



