Podsumowanie konkursu "Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje"

Email Drukuj PDF

26 kwietnia 2019r. w Tarnowie odbyło się podsumowanie rejonowego etapu IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje", organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich zachowań związanych z zabawą i pracą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego oraz zwrócenie uwagi na sposoby zapobiegania wypadkom związanym z obecnością w gospodarstwach rolnych maszyn i urządzeń rolniczych. Uczeń klasy II naszej szkoły Patryk Olszówka otrzymał wyróżnienie w w/w konkursie. Gratulujemy!