Spotkanie z Wójtem

9 lutego Pan wójt Marcin Kiwior odwiedził naszą szkołę i spotkał się z uczniami 8-ej klasy. Spotkanie dotyczyło rozmowy na temat samorządu lokalnego: czym to jest gmina, kto w niej pracuje, jakie projekty są realizowane, jakie plany ma samorząd na rozwój naszej gminy, a szczególnie co nowego czeka mieszkańców Ładnej w niedługim czasie. Rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze, uczniowie zadawali pytania zaciekawieni przyszłością lokalnej społeczności ale też i pracą pana wójta. Były też nagrody –upominki dla uważnych i odważnych za udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące prezentacji i informacji, które na spotkaniu padły. Bardzo dziękujemy panu wójtowi za cenne informacje, poświęcony młodzieży czas, chęć spotkania z nami i upominki. Pozdrawiamy i życzymy dużo siły i zdrowia do dalszej pracy .