Osiągnięcia sportowe

Email Drukuj PDF

W dniach 19-21.11.2019r. w SP Wielka Wieś reprezentanci Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Ładnej rozgrywali zawody półfinału powiatowego w tenisie stołowym w grach indywidualnych i drużynowych. Chłopcy z kl. VIII w składzie: Szymon Klecza, Kacper Ciurej zajęli III miejsce w grze drużynowej i do awansu na wyższy szczebel zabrakło niewiele...

Dzień później chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Ładnej w składzie: Kamil Urjasz, Dawid Urjasz, Szymon Chrzanowski i Bartosz Prokop w Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym-zawody gminne też zakończyli z sukcesami. Kamil Urjasz z kl.VI zakończył zmagania na III miejscu, a Dawid Urjasz na IV. Obaj bracia uzyskali awans do półfinału powiatowego w Wielkiej Wsi. W grze drużynowej zajęli II miejsce w Gminie Skrzyszów. Gratulujemy sukcesu, a pozostałym życzymy dużo wytrwałości w treningach. Opiekę na zawodach sprawował wuefista z naszej szkoły p. Dariusz Boruch.

W dniach 12-13 listopada 2019 r. w SP1 Skrzyszów uczniowie SP Ładna wzięli udział w zawodach gminnych IMSz i Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym.  Chłopcy starsi z kl. VIII spisali się rewelacyjnie i w komplecie awansowali do półfinału powiatowego. Mistrzem Gminy Skrzyszów został Szymon Klecza, trzeci był Kacper Ciurej,a czwarte miejsce zajął Krystian Woźniak. W grze drużynowej najlepsi okazali się uczniowie SP Ładna w składzie: Szymon Klecza i Kacper Ciurej. Opiekunem grupy na zawodach był nauczyciel WF p.Dariusz Boruch. Gratulujemy!