Akcje charytatywne przeprowadzone przez siódmoklasistów

Przedstawiciele klasy 7 koordynowali 2 akcje charytatywne na rzecz potrzebujących. Pierwsza to akcja organizowana przez SU we współpracy ze stowarzyszeniem Sursum Corda. Polegała ona na sprzedaży kartek dobroczynnych z okazji Świąt Wielkanocnych. Dochód ze sprzedaży, który wyniósł 165 zł został przekazany na konto Fundacji. Zebrana kwota zasiliła prowadzony przez Stowarzyszenie Fundusz wsparcia dzieci z Ukrainy. Druga akcja to akcja "Otwórzmy Serca dla Oli!" organizowana przez SU i Fundację Szlachetny Gest. Dzięki dobroci wszystkich uczniów, którzy włączyli się w tą akcję uzbieraliśmy kwotę 926,91 zł. Pieniądze te zostały przekazane na leczenie półtorarocznej Oli, która przyszła na świat z niezwykle niebezpieczną wadą serca. Wszystkie potwierdzenia wpłat są dostępne w sekretariacie szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, za włączenie się w te akcje.