Przedszkolaki w dniu (18.09) dzisiejszym gościły u siebie pana policjanta, który przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz jak prawidłowo korzystać z przejścia dla pieszych.
Nauczyciele oraz Dzieci składają serdeczne podziękowania panu policjantowi za poświęcony czas i ciekawe zajęcia. DZIĘKUJEMY!!!


