szladna

Newsy

Ognisko klasy 4

Ognisko klasy 4! ????????

Klasa 4 wraz z wychowawcą wybrała się na ognisko. Był czas na wspólną zabawę w lesie, dużo śmiechu, integrację i słodką watę cukrową i oczywiście pieczone kiełbaski. To popołudnie dostarczyło dzieciom wielu radosnych chwil i pięknych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom: p. Jadwidze Zaucha, p. Ewelinie Masło-Zając i p. Iwonie Budzik za pomoc w organizacji i wsparcie. Dzięki Państwa zaangażowaniu ten czas był naprawdę wyjątkowy!

 

Wyprzedaż Garażowa

 

Powitanie Lata w Zielonej Przystani

????????Powitanie Lata w Zielonej Przystani ????????

17 czerwca wolontariusze z klas 7 i 8 uczestniczyli w pikniku „Powitanie Lata” w Zielonej Przystani w Tarnowie. W programie wydarzenia znalazł się pokaz mody „Tajemniczy Ogród”, pełen kolorów, kreatywności i letnich inspiracji.

Nie zabrakło również wspólnych tańców, zabawy i integracji. Szczególnie cieszy nas fakt, że nasza młodzież pięknie bawiła się z osobami starszymi, tworząc atmosferę wzajemnej życzliwości, szacunku i radości. Był to wyjątkowy czas międzypokoleniowych spotkań, uśmiechu i wspólnego świętowania nadchodzącego lata, a także doskonała lekcja empatii i szacunku do osób starszych.

Dziękujemy za zaproszenie Dyrektorowi Środowiskowego Domu Samopomocy "Zielona Przystań" w Tarnowie oraz wszystkim pracownikom za ciepłe przyjęcie, poczęstunek i niezapomniane chwile!

 

Wycieczka klasy 6

W dniu 16 czerwca klasa szósta wzięła udział w ognisku integracyjnym. Wspólnie spędzony czas był doskonałą okazją do zabawy, rozmów oraz zacieśniania klasowych więzi przed nadchodzącymi wakacjami. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia i wsparli nas swoją pomocą. Szczególne podziękowania kierujemy do: Aleksandry Golanowskiej, Katarzyny Starzyk, Jadwigi Zauchy, Katarzyny Tarczoń i Grzegorza Sierżęgi.

 

Klasa 7 z wizytą w Urzędzie Gminy

Klasa 7 z wizytą w Urzędzie Gminy i Gminnej Bibliotece Publicznej w Skrzyszowie! ????️????????

Nasi siódmoklasiści odbyli wyjątkową, praktyczną wycieczkę. Pierwszym punktem programu były odwiedziny u Wójta Gminy Skrzyszów, Pana Marcina Kiwiora. Wójt przyjął siódmoklasistów bardzo serdecznie, opowiedział o swojej pracy, a uczniowie z radością sprawdzili, jak siedzi się w fotelu szefa gminy. ????

Następnie Zastępca Wójta, Pan Robert Wadycki oprowadził młodzież po pozostałej części urzędu, tłumacząc, czym zajmują się poszczególne referaty i jak wygląda codzienna obsługa mieszkańców "od kuchni". ????️

Po opuszczeniu urzędu uczniowie udali się do Gminnej Biblioteki Publicznej. Pani Paulina Barnaś oraz Pan Jarosław Ciochoń przygotowali dla uczniów profesjonalną prezentację z mnóstwem ciekawych faktów o gminie Skrzyszów. Wisienką na torcie była miła niespodzianka – pyszny poczęstunek, który zregenerował siły naszych uczniów! ????????

Z całego serca dziękujemy Panu Wójtowi Marcinowi Kiwiorowi, Panu Wicewójtowi Robertowi Wadyckiemu, Pani Paulinie Barnaś, Panu Jarosławowi Ciochoniowi oraz wszystkim pracownikom za poświęcony czas, otwartość i tak miłe przyjęcie. To była bezcenna lekcja patriotyzmu lokalnego! ????❤️

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

 
Strona 1 z 352