12 listopada przedszkolaki z grupy: 0A i 0B wybrały się na wycieczkę do Tarnowa, aby obejrzeć spektakl teatralny pt. " Magiczny świat pana Andersena". Przedstawienie odbyło się w Auli Akademii Tarnowskiej w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu.
Spektakl przeniósł dzieci w baśniowy świat znanych opowieści H.Ch. Andersena. Mali widzowie z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów tj. Brzydkie Kaczątko, Cesarz i Calineczka. Kolorowa scenografia, piękne kostiumy oraz muzyka sprawiły, że przedstawienie było niezwykle widowiskowe. To było piękne spotkanie z teatrem. Dziękujemy za magiczną podróż.

*FB*