szladna

Newsy

Realizacja programu „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w klasie I

W ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” uczniowie klasy I uczestniczyli w zajęciach poświęconych bezpiecznym zachowaniom w różnych sytuacjach życiowych. Dzieci omawiały prezentowane sytuacje oraz wspólnie zastanawiały się nad właściwymi sposobami postępowania w sytuacjach trudnych i wymagających pomocy osób dorosłych lub służb ratunkowych.

Następnie uczniowie kolorowali ilustracje przedstawiające numery alarmowe oraz pojazdy służb ratunkowych. Prace zostały połączone w jeden duży plakat edukacyjny, który utrwalił wiedzę dzieci na temat numerów alarmowych oraz służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i niesienie pomocy.

 

Sukces pierwszoklasistów w konkursie matematycznym „Leon”.

Sukces pierwszoklasistów w konkursie matematycznym „Leon”.

Uczniowie klasy 1 naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że matematyka może być prawdziwą przygodą! W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Leon” dzieci zmagały się z ciekawymi zadaniami wymagającymi logicznego myślenia, sprytu oraz umiejętności liczenia.

Do konkursu przystąpiło wielu uczniów, a aż sześciu z nich zdobyło tytuł laureata, osiągając znakomite wyniki. A byli to: Artur Szczupak, Aleksander Żurowski, Jakub Bała, Kacper Kusek, Antoni Miecznik i Michał Lazarowicz. To ogromny sukces, który jest efektem systematycznej pracy, zaangażowania oraz wielkiej pasji do nauki.

Laureaci wykazali się nie tylko doskonałą znajomością matematyki, ale także umiejętnością rozwiązywania nietypowych zadań i wytrwałością w dążeniu do celu. Konkurs „Leon” był dla dzieci okazją do sprawdzenia swoich możliwości oraz rozwijania matematycznych talentów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach!

Brawo, pierwszoklasiści!

 

3 Gminny Zlot Zabytków Motoryzacji

*FB*

*FB*

*FB*

 

Ognisko klasy 4

Ognisko klasy 4! ????????

Klasa 4 wraz z wychowawcą wybrała się na ognisko. Był czas na wspólną zabawę w lesie, dużo śmiechu, integrację i słodką watę cukrową i oczywiście pieczone kiełbaski. To popołudnie dostarczyło dzieciom wielu radosnych chwil i pięknych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom: p. Jadwidze Zaucha, p. Ewelinie Masło-Zając i p. Iwonie Budzik za pomoc w organizacji i wsparcie. Dzięki Państwa zaangażowaniu ten czas był naprawdę wyjątkowy!

 

Wyprzedaż Garażowa

 
Strona 1 z 353