szladna

Newsy

Zabawa andrzejkowa w O A

Więcej zdjęć

 

Wróżby andrzejkowe na świetlicy szkolnej

Więcej zdjęć

 

Zabawa Andrzejkowa w grupie 0B i 0C

Dnia 28 listopada odbyła się wspólna Zabawa Andrzejkowa obu grup przedszkolnych: 0B i 0C, która wniosła wiele radości i uśmiechu wśród dzieci. Wszystkie tańczyły, bawiły się razem oraz uczestniczyły w prowadzonych przez panie wróżb andrzejkowych. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu naszej imprezy.

Więcej zdjęć

 

Dzień Pluszowego Misia

5 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Uczniowie w tym dniu mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umili im czas spędzony w szkole. Z okazji tego święta odbył się krótki apel przypominający o pochodzeniu pluszaków oraz rostrzygnięto konkurs wśród młodszych dzieciaków na najsympatyczniejszego, uśmiechniętego i radosnego ucznia. Wyróżniono tutaj Piotra i Wojtka Boduszków i Alana Gębalę. Dzień Misia zamyka tydzień świadomej życzliwości wobec drugiego człowieka. W trakcie tygodnia życzliwości w każdej klasie uczniowie wyłonili osoby najbardziej koleżeńskie i życzliwe. Są to: Amelia Michalik, Ania Sierżęga, Zosia Biały, Kamila Kobak, Emilia Bała, Artur Zając, Szymon Boruch. Finałem naszego apelu był jeden duży pociąg z pluszakami do piosenki "Jadą, jadą misie". Dziękujemy wszystkim uczniom za duże zaangażowanie w tę akcję.

Więcej zdjęć

 

Zajęcia z mikroskopowania

Dnia 27 listopada na świetlicy szkolnej odbyły się bardzo ciekawe zajęcia z mikroskopowania preparatów roślinnych i zwierzęcych. Uczniowie byli mega zadowoleni i z niecierpliwością czekają na następne takie lekcje.

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 10 z 230