szladna

Newsy

Wigilie klasowe

Gwiazda już do okien zagląda,
dziecko w niebo spogląda.
Rodzina przy stole zebrana,
będzie wesoło, jak w Sylwestra do rana.
Każda chwila w pamięci zapadnie,
nowe przeżycie z prezentu do gustu przypadnie.
W te święta i Nowy Rok ślemy życzeń moc,
ciepłych rodzinnych świąt,
a w Sylwestra zabawy przez całą noc.
ZDJĘCIA:
 

Gminny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim i niemieckim

W dniu 19 grudnia troje naszych uczniów wzięło udział w XIII Gminnym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim i niemieckim pt. English Carols and Christmas Songs und Deutsche Weihnachtslieder w Szkole Podstawowej w Pogórskiej Woli. W kategorii klasy 1-3 wystąpiła Emilka Błyskał z klasy 1 z piosenką "Snowflake" i zdobyła 3 miejsce. W kategorii klasy 4-6 wystąpiła Gabrysia Bączek z utworem "Little Drummer Boy" a w kategorii klasy 7-8 język angielski wystąpiła Amelka Michalik w utworze "That's Christmas To Me". Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy Emilce Błyskał sukcesu i życzymy dalszych.

Więcej zdjęć

 

Życzenia bożonarodzeniowe

 

Wigilia w oddziale przedszkolnym

21 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W salach przedszkolnych dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.
Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.
 

Sukces ucznia klasy VII

Uczeń klasy VII Krzysztof Mikus zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Krzysztof na przygotowania wykorzystuje każdą walną chwilę, nawet przerwy w szkole studiując fachową literaturę. kolejny etap już w styczniu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !


 
Więcej artykułów…
Strona 6 z 230