22 maja nasza szkoła była organizatorem XI Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV–VIII szkół podstawowych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Skrzyszów.
Do etapu gminnego zostali wyłonieni w szkolnych eliminacjach najlepsi przedstawiciele poszczególnych klas ze wszystkich szkół naszej gminy. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, logicznym myśleniem i matematycznymi umiejętnościami.
Serdecznie gratulujemy naszym laureatom:
Janowi Handzlowi – I miejsce w kategorii klas VII,
Filipowi Błyskalowi – II miejsce w kategorii klas VIII,
Karolinie Kobak – III miejsce w kategorii klas VI,
Emilii Bała – III miejsce w kategorii klas V.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz opiekunom za zaangażowanie i wspólnie stworzoną atmosferę zdrowej rywalizacji. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania matematycznych pasji!






