szladna

Newsy

Świąteczna akcja charytatywna

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami zachęca do wzięcia udziału w świątecznej akcji charytatywnej organizowanej przez stowarzyszenie Sursum Corda. Wolontariusze z naszej szkoły rozprowadzają w klasach świąteczne kartki dobroczynne w cenie 3 zł. wraz z kopertą. Akcja trwa do 22 grudnia br. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany chorym i niepełnosprawnym podopiecznym stowarzyszenia objętym programem chcepomagac.org
Wspierając akcje wysyłamy w świat cząstkę dobra i optymizmu.
 

Podsumowanie akcji Szkoło Pomóż i Ty

Samorząd Uczniowski zakończył akcję charytatywną Szkoło Pomóż i Ty. Dzięki sprzedaży cegiełek edukacyjnych uzbieraliśmy kwotę 234,20zł. Pieniądze zostały przelane na konto Fundacji na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych Pomóż i Ty, która przeznaczy je na rehabilitację i leczenie Fabiana Czechowskiego cierpiącego na autyzm wczesnodziecięcy oraz padaczkę. Jednocześnie wzięliśmy udział w konkursie pod hasłem Laptop dla szkoły. Dziękujemy naszym wolontariuszom, a w szczególności Hubertowi Król, Maćkowi Klesyk i Ani Sierżęga z klasy 7 za sprawne przeprowadzenie akcji.
Dowód wpłaty na konto fundacji dostępny jest w sekretariacie szkoły.
 

Wycieczka klasy 7

Klasa 7 wraz z wychowawcą udała się 29 listopada na wycieczkę do kina na seans pt. W nich cała nadzieja oraz do kręgielni, gdzie w parach rozegrali kilka rund. Finałem wycieczki był obiad w restauracji KFC w Tarnowie. Dziękujemy rodzicom, p. Katarzynie Buczek i p. Jerzemu Mikusowi za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

Więcej zdjęć

 

Andrzejki klas I - III

OSTATKI 2023 już za nami. Uczniowie wyposażeni nie tylko w piękne stroje, ale i doskonałe humory, tanecznym krokiem przemierzali szkolne mury w poniedziałkowe przedpołudnie. I kto powiedział, że nikt nie lubi poniedziałków?! Nam ten ostatni bardzo się podobał. Co prawda książki tego dnia trochę zaniedbaliśmy, ale „co się odwlecze, to nie uciecze”. Wspomnienia zostaną z nami na długo, a pomogą w tym umieszczone tu fotografie.

Więcej zdjęć

 

Andrzejkowy wieczór filmowy

Z okazji Andrzejek Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas 4 - 8 wieczór filmowy, podczas którego obejrzeli film pt. "Mała Syrenka". W trakcie przerwy przeprowadzono wróżby, które przygotowała każda klasa, a także zorganizowano poczęstunek, z którego dochód przekazano na potrzeby SU.
Na zakończenie uczniowie bawili się tańcząc belgijkę, makarenę itp.
Dziękujemy Amelii za poprowadzenie imprezy, Szymonowi i Ksaweremu za obsługę sprzętu,
Uczniom: Zuzannie, Marlenie, Mai, Agacie, Ani, Arturowi, Maćkowi i Patrykowi za przygotowanie tostów i sprzedaż przekąsek i napojów
Wychowawcom za opiekę i zabawę
Oraz pracownikom szkoły p. Lidii, p. Jowicie i p. Krzysztofowi
Naszej młodzieży dziękujemy za super zabawę.
 
Więcej artykułów…
Strona 9 z 230