szladna

Newsy

Wyjazd na łyżwy

7 lutego chętni uczniowie z klas 6-8 wraz z opiekunami p. Cetnar i p. Boruchem wybrali się na lodowisko MOSiR w Dębicy. Przez dwie godziny wszyscy ćwiczyli swoje umiejętności łyżwiarskie, a niektórzy mieli okazję pierwszy raz odwiedzić lodowisko. Zadowoleni uczniowie odpoczęli potem w McDonaldzie gdzie mogli zjeść ciepły posiłek.

Więcej zdjęć

 

Wycieczka na spektakl teatralny

Spektakl teatralny pt. "Opowieść wigilijna"
W dniu 6 lutego uczniowie klas 6, 7 i 8 wybrali się na spektakl " Opowieść wigilijna" przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Zespół teatralny występował gościnnie w kinie Marzenie w Tarnowie. Spektakl był fascynujący a efekty specjalne imponujące. Wyjazd pokazał również, że nasza młodzież posiada nienaganną kulturę bycia w miejscu publicznym.
 

Wycieczka na spektakl teatralny

Uczniowie klasy I, II i III wybrali się dzisiaj na spektakl teatralny pt. "Doktor i jego zwierzęta". Uczniowie mieli możliwość wejść na scenę i zajrzeć za kulisy. Spektakl był pełen emocji i angażował publiczność. Uczniowie byli zachwyceni przedstawieniem.

Więcej zdjęć

 

Spotkanie z policjantem

W piątek 2 lutego odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji, który wygłosił prelekcję dla klas 0-8 na temat bezpieczeństwa w czasie ferii.


 

Zajęcia z robotyki

Pierwsze zajęcia z robotyki odbyły się 17 stycznia. Zajęcia prowadzi firma R jak Robot. Podczas zajęć wykorzystują klocki LEGO, Lofi oraz Arduino i elektronikę. Panie prowadzące dokładają wszelkich starań, aby czas spędzony podczas dodatkowych, pozalekcyjnych zajęć był połączeniem nauki i zabawy. Po pierwszych zajęciach dzieci były zachwycone.

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 3 z 230