szladna

Newsy

Cyrk Szok

Cyrk potrafi być naprawdę fascynujący - w ciągu krótkiego czasu dzieje się tak tak wiele. 30 stycznia w naszej szkole gościliśmy Cyrk Szok. Wybrani uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać sztuczki cyrkowe, ale także brać w nich czynny udział. Wszyscy z entuzjazmem próbowali wykonywać cyrkowe triki, co wzbudzało radość wszystkich widzów. Wspaniały występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i emocji.

Więcej zdjęć

 

Wyjazd do kina na lekcję filmową

29 stycznia klasy V i VI wraz z wychowawcami udali się na fantastyczną lekcję, tym razem do sali kinowej. Tematem lekcji była "Podróż po gatunkach filmowych". Zajęcia były fantastyczne. Pani prowadząca ujawniła nam między innymi tajemnice produkcji niektórych megahitowych filmów. Po lekcji kinowej był czas na refleksje, obejrzeliśmy film pt. "Przygody Remiego".


 

Wolontariusze w akcji WOŚP

Dziękujemy za wsparcie naszych wolontariuszy podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Sześcioro uczniów z klasy 8 - Zuzia, Milena, Natalia, Amelka, Szymon i Ksawery uzbierało łącznie 1488,04 zł. Dziękujemy uczniom za bezinteresowne poświęcenie swojego czasu i zaangażowanie się w akcję, rodzicom za opiekę, pani Stanisławie Mikrut-Michalik za słodki poczęstunek, opiekunkom SU za pizzę. To był piękny i wartościowy dzień.

 

Wyjazd do Multikina na film "Akademia Pana Kleksa"

22 stycznia klasy 4-8 udały się do kina Cinema City na nową wersję "Akademii Pana Kleksa" . Wszystkim bardzo się film podobał i z niecierpliwością czekamy na kolejną część tego filmu.
 

Bal karnawałowy

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 4 z 230