Powitanie Lata w Zielonej Przystani
17 czerwca wolontariusze z klas 7 i 8 uczestniczyli w pikniku „Powitanie Lata” w Zielonej Przystani w Tarnowie. W programie wydarzenia znalazł się pokaz mody „Tajemniczy Ogród”, pełen kolorów, kreatywności i letnich inspiracji.
Nie zabrakło również wspólnych tańców, zabawy i integracji. Szczególnie cieszy nas fakt, że nasza młodzież pięknie bawiła się z osobami starszymi, tworząc atmosferę wzajemnej życzliwości, szacunku i radości. Był to wyjątkowy czas międzypokoleniowych spotkań, uśmiechu i wspólnego świętowania nadchodzącego lata, a także doskonała lekcja empatii i szacunku do osób starszych.
Dziękujemy za zaproszenie Dyrektorowi Środowiskowego Domu Samopomocy "Zielona Przystań" w Tarnowie oraz wszystkim pracownikom za ciepłe przyjęcie, poczęstunek i niezapomniane chwile!








