szladna

Newsy

Podsumowanie akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

"Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"
Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie w tegoroczną zbiórkę elektrośmieci organizowaną przez Samorząd Uczniowski we współpracy z Green Office Ecologic Sp. z o.o. Podczas tej akcji udało się zebrać 600 kg elektroodpadów, za które Szkoła otrzymała bon do sklepu papierniczego o wartości 90zł oraz gadżety.
Dziękujemy również p. L. Tchoń i p. J. Barszcz za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu akcji.
 

Wycieczka klasy VII do Skrzyszowa

Przesympatyczne, miłe i wartościowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka dla uczniów klasy VII, którzy wraz z wychowawcą klasy p. Dariuszem Boruchem udali się busem w dniu 02.06.2022 r. do Skrzyszowa.
Najpierw pogadanka p. policjanta n.t bezpiecznego spędzania wakacji, następnie pogadanka n.t Gminy Skrzyszów.
I na koniec spotkanie z p. Wójtem Marcinem Kiwiorem, który oprowadził nas po budynku Urzędu Gminy.
Zadowoleni i uśmiechnięci..., a niektórzy nawet z nagrodami książkowymi
wróciliśmy do Ładnej.
Dziękujemy !
   

Powiatowy Konkurs Informatyczny

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 8 - Kamil Urjasz uzyskał wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Informatycznym dla szkół podstawowych, który odbył się 5 kwietnia 2022.
Gratulujemy!
 

XX Gminny Konkurs Poezji Jana Pawła II

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie odbył się dnia 27 maja 2022 roku XX Gminny Konkurs Poezji Jana Pawła II pod honorowym patronatem Wójta Gminy Skrzyszów. Naszą szkołę reprezentowały: w kategorii klas I – III uczennica klasy III - Emilia Brzuchacz pod opieką Pani Beaty Sysło, w kategorii klas IV – VI uczennica klasy VI - Zuzanna Chrupek oraz w kategorii klas VII – VIII uczennica klasy VII – Julita Gębala pod opieką Pani Renaty Małochleb.
Z przyjemnością informujemy, że uczennica Zuzanna Chrupek zajęła II miejsce w konkursie. Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.
 
Więcej artykułów…
Strona 5 z 173