szladna

Newsy

Kiermasz stroików bożonarodzeniowych

Zapraszamy na kiermasz stroików bożonarodzeniowych!

Stroiki będą sprzedawane w godz. 11.20 - 14.45 przez uczniów kl. 7 i 8.


 

Wycieczka klas 4-6 do centrum zabaw LILILAND

W dniu dzisiejszym odbyła się wycieczka klas 4-6 do centrum zabaw LILILAND w Brzesku. Uczniowie wzięli udział w warsztatach pieczenia pierników a także mogli korzystać z oferty parku zabaw i trampolin. Uczniowie miło spędzili ten przedświąteczny czas na wspólnych zabawach pod opieką p. S. Mikrut-Michalik, p. A. Ramzy i p. A. Makowiec.

Więcej zdjęć

 

Spotkanie profilaktyczne z policjantem

W dniach 8 i 13 grudnia odbyły się spotkania profilaktyczne klas 4-8 z Policjantem. Pan dzielnicowy st. sierż. Marcin Kiwior, wygłosił prelekcję na temat: "Odpowiedzialności karnej nieletnich, jak przeciwdziałać przemocy i agresji w środowisku szkolnym". Młodzież zapoznała się z procedurami, dotyczącymi postępowania w sytuacjach związanych z demoralizacją i popełnianiem czynów karalnych. Przedstawione im również zostały sposoby przeciwdziałania przemocy i konsekwencje prawne związane z jej stosowaniem.


 

Pieczenie pierniczków

W poniedziałkowe przedpołudnie nasi uczniowie zajęć byli wypiekiem pierniczków. Wszyscy niczym zawodowcy mocno zaangażowali się w ich produkcję, nadając im rozmaite kształty. Upieczone pierniczki zostały udekorowane, i tym samym nabrały niepowtarzalnego charakteru, nie wspominając już o zapachu, który towarzyszył nam przez resztę dnia. Te najpiękniejsze zostały ocenione przez obiektywne jury. Ich twórcy: Jagoda Szponder (kl. 1), Monika Bałut (kl. 2), oraz Emilka Bała (kl. 3) zostali nagrodzeni. Rodzicom, którzy wspomogli nas w tej działalności serdecznie dziękujemy! Na koniec należy wspomnieć, że pierniczki zachwycały nie tylko wyglądem, ale i smakiem, a ten zapach i smak jeszcze bardziej uświadomiły nam, że święta są już blisko…

Więcej zdjęć

 

Konkurs "MÓJ DOM POD BIAŁO-CZERWONĄ FLAGĄ"

W piątek 8 grudnia zostały ogłoszone wyniki konkursu: "MÓJ DOM POD BIAŁO-CZERWONĄ FLAGĄ", którego organizatorem było Bractwo Kurkowe w Cieżkowicach oraz Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła w Tarnowie. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Emilia Bała z klasy 3, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

 
Więcej artykułów…
Strona 7 z 230