25 maja uczniowie klas 1–3 uczestniczyli w wyjeździe do teatru na spektakl „Przygody Smoka Wawelskiego i Baltazara Gąbki”, który zabrał wszystkich w pełną przygód i humoru podróż do niezwykłego świata bohaterów znanych z kultowej opowieści.
Kolorowa scenografia, muzyka oraz wspaniała gra aktorów sprawiły, że młodzi widzowie z zaciekawieniem śledzili każdą scenę, nie szczędząc uśmiechu i gromkich braw. Wyjazd był doskonałą okazją do spotkania z teatrem i przeżycia niezapomnianych chwil w wyjątkowej atmosferze.