29 września obchodzony jest Dzień Głośnego Czytania. Nasza szkoła również włączyła się w akcję głośnego czytania. Samorząd uczniowski odwiedził klasy młodsze i oddziały przedszkolne czytając na głos wspaniałe i ciekawe bajki, chcąc wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie starsi uczniowie przebrali się za bohaterów i postacie bajkowe.

#Galeria#