Tak szybko mija czas. Dzisiaj odbyło się ognisko na zakończenie klasy III. Trudno uwierzyć że rok szkolny już się skończył. Dziękuję rodzicom którzy przyczynili się do organizacji i byli również obecni na miejscu. Było super!


|
|
|
Więcej artykułów…
|
|
| Strona 148 z 353 |