szladna

Newsy

Dzień Chłopca w klasie VI

30 września 2011r. p. Małgorzata Rzegocka wraz z uczennicami kl. VI przygotowała dla swoich uczniów niespodziankę - konkursy z nagrodami z okazji Dnia Chłopca.
Więcej…
 

Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I

24 października 2011r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci z klasy I przygotowana przez p. Danutę Kloc oraz p. Beatę Sysło. Uczestniczyły w niej również dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas II i III. Uczniowie odbyli podróż do czterech Krain: Krainy Słońca, Krainy Sprawnych Rąk, Krainy Mądrej Głowy i Krainy Dobrych Serc. W każdej z krain musieli wykazac się swoimi wiadomościami i umiejętnościami.
Więcej…
 

Inwestycje

Nasza szkoła mieści się w obecnym budynku od 1986 roku. Obchodzi więc 25 - lecie swego funkcjonowania. Pomimo tego, że cała społeczność  dba o jej utrzymanie w dobrym stanie budynek szkolny potrzebuje już coraz więcej prac naprawczych. W okresie wakacji 2010 roku wymieniliśmy stolarkę okienną od strony zachodniej, w czasie zbliżających się wakacji wykonamy te prace od strony wschodniej. Również w okresie wakacji musimy przeprowadzić prace remontowe przystosowujące bazę szkoły do tworzonego od 1 września 2011 roku oddziału przedszkolnego dla dzieci 3 i 4 - letnich. Jeżeli uda się pozyskać środki z Unii Europejskiej na realizację projektu odnowy centrum miejscowości Ładna to otoczenie szkoły zyska nowy, estetyczny wygląd.

 

Giełda książek i artykułów szkolnych

Od dziś na naszej stronie, możecie korzystać z Giełdy książek i artykułów szkolnych, która ma na celu ułatwić Wam komunikacje w sprzedaży/kupnie książek czy też inny pomocy przydatnych do nauki :) . Do tej nowej opcji na forum dostęp mają użyktownicy zarejestrowani.

 

 

AKTUALNOŚCI

dsc00053
 
Strona 155 z 155