szladna

Newsy

Pasowanie na czytelnika

W dniu 25 listopada 2011r. odbyło sie pasowanie na czytelników biblioteki uczniów klasy I przygotowane przez bibliotekarza p. Jana Muchę.
Więcej…
 

Zaproszenie do wzięcia udziału w Akcji "Wszystkie Dzieci Są Kochane".

Samorząd Uczniowski pod opieką p. Joanny Rogus i p. Anny Makowiec zaprasza uczniów klas 0 - VI do wzięcia udziału w Akcji pod nazwą "Wszystkie Dzieci Są Kochane" organizowanej przez Towarzystwo Powszedniej Pomocy "Serce" w Tarnowie, SU III LO oraz MCDN. Celem akcji jest zaproszenie do Hali Sportowej III LO ok. 500 dzieci z rodzin ubogich na spotkanie ze Św. Mikołajem i obdarowanie ich prezentami. Planowana jest także wizyta Św. Mikołaja u ok. 200 dzieci leżących i chorych.
Więcej…
 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Czesława Miłosza w Skrzyszowie

Dnia 24 listopada 2011r. w Bibliotece Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Czesława Miłosza dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gminy Skrzyszów.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. VI Kinga Koczwara i Agnieszka Sysło przygotowane przez nauczycielkę języka polskiego p. Małgorzatę Rzegocką. 
Więcej…
 

Andrzejki

22 listopada 2011r. Samorząd Szkolny pod opieką p. Anny Makowiec oraz wychowawców klas VI i IV p. Małgorzaty Rzegockiej i p. Dariusza Borucha zorganizował w naszej szkole wieczór andrzejkowy.

Więcej…
 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

17 listopada 2011 roku została ogłoszona lista uczniów zakwalifikowanych do etapu  rejonowego
Więcej…
 
Więcej artykułów…
Strona 115 z 117