Dziękujemy wszystkim przedszkolakom z oddziału Motylki za udział w konkursie na najładniejszy wiosenny bukiet! 
Wasze prace były pełne kolorów, pomysłowości i prawdziwej wiosennej radości. Każdy bukiet był wyjątkowy i zasługuje na wielkie brawa!
Cieszymy się, że tak chętnie wzięliście udział w zabawie i pokazaliście swoją kreatywność. Jesteśmy z Was bardzo dumni!