Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Zero Waste” organizowanym przez Urząd Gminy Skrzyszów.
Wyróżnienia w konkursie otrzymały Emilia Brzuchacz z klasy VII oraz Weronika Michalik z klasy VI.
Swoje prace zaprezentowali również: Alan Gębala z klasy IV; Emilia Bała, Aleksandra Boduszek, Wiktoria Wieczorek, Julia Korus, Kornelia Otfinowska, Patrycja Boruch oraz Natasza Kowerko z klasy V; Amelia Gębala z klasy VI; a także Jan Handzel i Tomasz Koperny z klasy VII oraz Klaudia Kusek z klasy VIII.
Serdecznie gratulujemy!









