W dniu 2 listopada klasa IV razem z wychowawcą udali się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Uczniowie zapoznali się z budową warstwową lasu i na czym polega proces fotosyntezy. Drugą część lekcji przeznaczono na gry ruchowe i integracyjne.


|
|
|
Więcej artykułów…
|
|
| Strona 173 z 353 |