szladna

Newsy

Mikołajki

Zgodnie z tradycją 6 grudnia 2011r. św. Mikołaj odwiedził dzieci z klas 0 - III. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na przybycie niezwykłego gościa. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z wielkim przejęciem przywitali go piosenkami i okolicznościowymi wierszami.
Więcej…
 

Wyjazdy na basen

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców od września 2011r. organizowane są wyjazdy na basen w Woli Rzędzińskiej. 15 - osobowa grupa uczniów naszej szkoły pod kierunkiem instruktora uczestniczy w zajęciach nauki pływania. Organizowaniem wyjazdów oraz sprawowaniem opieki nad uczniami w czasie dojazdów na basen zajmują się p. Beata Sysło i p. Danuta Kloc.
 

Zakończenie Akcji "Wszystkie Dzieci Są Kochane"

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dziękują wszystkim uczniom z klas "0" - VI oraz ich wychowawcom za udział w akcji "Wszystkie Dzieci Są Kochane"
i przygotowanie pięciu paczek dla dzieci chorych i z rodzin ubogich. Również dzisiaj, 2 grudnia zakończyliśmy akcję "Góra Grosza", wkrótce ogłosimy wyniki konkursu związanego z tą akcją.
 

Góra Grosza 2011

Samorząd Uczniowski przypomina o trwającej do 2 grudnia akcji "Góra Grosza" oraz o związanym z nią konkursem. Informacje u p. A. Makowiec oraz p. J. Rogus.
 

Pasowanie na czytelnika

W dniu 25 listopada 2011r. odbyło sie pasowanie na czytelników biblioteki uczniów klasy I przygotowane przez bibliotekarza p. Jana Muchę.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
Strona 121 z 124