szladna

Newsy

Zakończenie Akcji "Wszystkie Dzieci Są Kochane"

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dziękują wszystkim uczniom z klas "0" - VI oraz ich wychowawcom za udział w akcji "Wszystkie Dzieci Są Kochane"
i przygotowanie pięciu paczek dla dzieci chorych i z rodzin ubogich. Również dzisiaj, 2 grudnia zakończyliśmy akcję "Góra Grosza", wkrótce ogłosimy wyniki konkursu związanego z tą akcją.
 

Góra Grosza 2011

Samorząd Uczniowski przypomina o trwającej do 2 grudnia akcji "Góra Grosza" oraz o związanym z nią konkursem. Informacje u p. A. Makowiec oraz p. J. Rogus.
 

Pasowanie na czytelnika

W dniu 25 listopada 2011r. odbyło sie pasowanie na czytelników biblioteki uczniów klasy I przygotowane przez bibliotekarza p. Jana Muchę.
Więcej…
 

Zaproszenie do wzięcia udziału w Akcji "Wszystkie Dzieci Są Kochane".

Samorząd Uczniowski pod opieką p. Joanny Rogus i p. Anny Makowiec zaprasza uczniów klas 0 - VI do wzięcia udziału w Akcji pod nazwą "Wszystkie Dzieci Są Kochane" organizowanej przez Towarzystwo Powszedniej Pomocy "Serce" w Tarnowie, SU III LO oraz MCDN. Celem akcji jest zaproszenie do Hali Sportowej III LO ok. 500 dzieci z rodzin ubogich na spotkanie ze Św. Mikołajem i obdarowanie ich prezentami. Planowana jest także wizyta Św. Mikołaja u ok. 200 dzieci leżących i chorych.
Więcej…
 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Czesława Miłosza w Skrzyszowie

Dnia 24 listopada 2011r. w Bibliotece Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Czesława Miłosza dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gminy Skrzyszów.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. VI Kinga Koczwara i Agnieszka Sysło przygotowane przez nauczycielkę języka polskiego p. Małgorzatę Rzegocką. 
Więcej…
 
Więcej artykułów…
Strona 123 z 126