szladna

Newsy

Dzień Ziemi

Przy okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy 7 pod okiem wychowawcy uczestniczyli w klasowym quizie ekologicznym, w którym najlepszy wynik osiągnął Kamil Urjasz. Jednak wszyscy uczniowie wykazali się dużą znajomością wiedzy w dziedzinie ochrony środowiska. Dziewczęta i chłopcy wzięli też udział w akcji popularyzującej gatunki zwierząt polskich będące zagrożone wyginięciem. Wykonali plakaty informacyjne na temat wybranych gatunków zagrożonych znajdujących się na liście Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt.


 

Życzenia wielkanocne

 

Konkurs wielkanocny

Przedstawiamy rozstrzygnięcie konkursu na kartkę wielkanocną zorganizowanego przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego: A. Makowiec i J. Cetnar.

I miejsce:

- Milena Kurczab
- Amelia Michalik
- Zuzanna Chrupek
- Julia Kusek
- Joanna Baran

II miejsce:

- Anna Sierżęga
- Patryk Olszówka
- Agata Janowska
- Krzysztof Brzuchacz
- Bartosz Prokop

III miejsce:

- Julita Gębala
- Patrycja Olszówka

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pięknych prac! Rozdanie nagród nastąpi w późniejszym terminie.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Kodowanie matematyczne

Tuż przed przerwą świąteczną uczniowie klas 4 - 8 na lekcjach matematyki łączyli umiejętności matematyczne, analityczne i plastyczne. Rozwiązywanie zadań i malowanie kwadratów według określonych wzorów wprowadziło nas w świąteczno - wiosenny nastrój.


 

ZDJĘCIA

 

Ratujmy środowisko

Mamy już za sobą pierwszy dzień wiosny. Początek tej pięknej pory roku jest okazją do dyskusji na temat ochrony przyrody. Uczniowie klasy V zabrali głos w obronie środowiska i wykonali plakaty zachęcające do troski o środowisko naturalne.

Zdjęcia

 
Więcej artykułów…
Strona 3 z 139