szladna

Newsy

Komunikat - PILNE

W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, profilaktycznie wszystkie wydarzenia kulturalno-sportowe, wycieczki szkolne, zgromadzenia publiczne w tym zebrania wiejskie itp. na terenie gminy Skrzyszów zostają wstrzymane do odwołania.

   

Wycieczka kl. V do FlyParku

Fantastyczny,na sportowo spędzony czwartek we FlyParku w Tarnowie ze swoją klasą 5. Dziękujemy Paniom-Rodzicom,p. Marcie Brzuchacz i p. Kindze Chrzanowskiej za pomoc w zorganizowaniu wycieczki i opiekę.

Więcej zdjęć

 

Turniej siatkówki chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci.

Świetny...acz nie do końca szczęśliwie zakończony turniej siatkówki chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci. Wicemistrzostwo Gminy Skrzyszów chłopców ze Szkoły Podstawowej w Ładnej - jedno zwycięstwo 2-0 i przegrana 1-2. Brawo chłopcy,dziękuję za sportową postawę i walkę do końca... Chłopakom i trenerowi z SP Pogórska Wola gratulujemy zwycięstwa i awansu do półfinału powiatowego.

Więcej zdjęć

 

Spotkanie z przedstawicielami KRUS i PIP.

Spotkanie z przedstawicielami KRUS i PIP w związku z kolejną edycją konkursu plastycznego związanego z bezpieczeństwem na wsi.


 
Więcej artykułów…
Strona 3 z 132