szladna

Newsy

Poczta kwiatowa z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski wraz z p. A. Makowiec i p. J. Cetnar zorganizował pocztę kwiatową. Uczennice klasy VI, a także chłopcy z klasy VI oraz czwartoklasiści zaangażowali się w wykonanie kolorowych kwiatów z krepiny. 8 marca uczennice klasy VI wręczyły kwiaty wszystkim dziewczynkom w szkole i w przedszkolu, a także pani Dyrektor, paniom nauczycielkom, pani sekretarce oraz paniom sprzątającym. 
Dziękujemy dziewczętom za zaangażowanie i poświęcenie wiele godzin swojego wolnego czasu w przygotowanie przepięknych kwiatów.

 

 

Zabawa karnawałowa dla klas 0 - III

W dniu 22 lutego 2017r. dzieci z oddziału ,,0", klasy I, klasy II oraz klasy III  wzięły udział w zabawie karnawałowej.
Szkolny korytarz przyozdobiony kolorowymi balonami wypełniony był postaciami z różnych bajek, za które przebrali się niemal wszyscy uczestnicy. Przy dźwiękach pięknej muzyki wykonywanej przez pana Janusza Gielczowskiego uczniowie wesoło bawili się. Były tańce w parach, zabawy w kole oraz inne lubiane przez dzieci. W czasie przerw dzieci mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców poszczególnych klas. Wszyscy byli zadowoleni i pełni wrażeń.

Więcej zdjęć

 

Dyskoteka

Tradycyjnie pod koniec karnawału SU wraz z jego opiekunkami p. Cetnar i p. Makowiec zorganizował dyskotekę "ostatkową" dla uczniów z kl. 4 - 6. Zabawa ta odbyła się w Tłusty Czwartek 23 lutego br. Atrakcją imprezy były kolorowe balony nadmuchane helem, które wprawiły każdego w dobry nastrój. Uczniowie bawili się do muzyki, którą zapewnił nasz niezawodny absolwent Patryk Augustyn. W tym miejscu SU wraz z opiekunami  pragnie wyrazić wyrazy wdzięczności za poświęcenie swojego wolnego czasu i pomoc w zorganizowaniu oprawy muzycznej na dyskotece. Uczniowie zintegrowali się podczas wspólnych zabaw i tańców. Każda klasa przygotowała również poczęstunek, a opiekunki SU zorganizowały tłustoczwartkowe pączki. Wszyscy bawili się świetnie. Dodatkową atrakcja była przygotowana przez uczennice 6 klasy specjalna walentynkowa dekoracja - brama w kształcie serca, przed którą można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Więcej zdjęć

 

Poczta walentynkowa

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczennice klasy VI tuż przed feriami zbierały kartki do specjalnie udekorowanej skrzynki, a następnie w dniu Walentynek wcieliły się w role listonosza i dostarczały kartki do odbiorców. Okazało się, że w naszej szkole jest wiele dziewczynek, które cieszą się dużą sympatią kolegów. Kartki otrzymali również nauczyciele. W tym dniu większość uczniów udekorowała swój strój serduszkami.

Więcej zdjęć

Z inicjatywy uczniów w najbliższy czwartek SU  wraz z opiekunami p. A. Makowiec i p. J. Cetnar organizuje dyskotekę w godz. 16.00 – 19.00. Z okazji przypadającego w tym dniu „tłustego czwartku” uczniowie otrzymają pączki ufundowane przez opiekunki SU. Będzie też możliwość zakupienia balonu z helem  (koszt 4 zł). Zapraszamy!

 

Kiermasz słodkości

Dyrekcja Szkoły oraz Rada Rodziców serdecznie zapraszają na kiermasz wyrobów cukierniczych upieczonych przez rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Kiermasz odbędzie się dnia 24 lutego 2017r.(piątek) w szkole w godzinach 11.20-16.00.

 

Dochód ze sprzedaży zasili konto funduszu na rzecz organizacji Jubileuszu 30-lecia naszej szkoły.

 
Więcej artykułów…
Strona 8 z 89