szladna

Newsy

Mikołajki z Fundacją RuszSię

7 grudnia uczniowie kl. VII oraz VIII uczestniczyli w mikołajkowych warsztatach dla osób niepełnosprawnych zorganizowanych przez Fundację RuszSię. Spotkanie rozpoczęło się od pracy plastycznej, następnie wszyscy uczestniczyli w zabawach tanecznych, bitwie na papierowe kule śnieżne oraz wspólnym śpiewaniu. Można było skosztować pyszne ciasteczka, które upiekły nasze uczennice oraz zakupić ozdoby świąteczne, które przygotowaliśmy na wcześniejszym spotkaniu. Na zakończenie imprezy przybył Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty, również i naszym wolontariuszom.
Dziękuję moim uczniom za serce i zaangażowanie, rodzicom za pomoc oraz Fundacji RuszSię za zaproszenie i pokazanie wielkiej dobroci wobec osób niepełnosprawnych.

Więcej zdjęć

 

Mikołajkowy konkurs

Mikołajkowe szaleństwo
Z okazji Mikołajek opiekunki Samorządu Uczniowskiego p.A. Makowiec i p. R. Małochleb zorganizowały konkurs na najbardziej "mikołajkowo-czerwoną" klasę. Konkurs wygrała klasa I, która została nagrodzona słodyczami, natomiast wszyscy uczniowie otrzymali również słodkiego cukiereczka.

Więcej zdjęć

 

CHOINKI JEDYNKI 2019

 

Uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem i opieką wychowawczyni Danuty Kloc wykonali prace plastyczne na XVIII Charytatywną Akcję Programu Pierwszego Polskiego Radia S.A. „Choinki Jedynki” 2019 na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota Nadziei”. Na konkurs należało samodzielnie wykonać pracę „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Każde dziecko wykonywało swoją pracę z dużym zaangażowaniem, według własnego pomysłu i na miarę swoich możliwości, chcąc w ten sposób włączyć się w pomoc osobom niepełnosprawnym, podopiecznym Fundacji „Mimo Wszystko” i „Wspólnota Nadziei”. Uznanie profesjonalnego jury konkursu zdobyła praca Patryka Olszówki, wybrana spośród ponad 2 tysięcy, które napłynęły na konkurs. Oto prace uczniów klasy III
Maciej Klesyk
Artur Pis
Marcin Skalny
Krzysztof Mikus
Anna Sierżęga
Hubert Król
Malwina Buczek
Wyróżniona praca Patryka Olszówki (szopka na niebieskim tle)
Gratulujemy Patrykowi sukcesu!

Więcej zdjęć

 

 

Wycieczka do PKO Banku Polskiego

 

Opiekunki Szkolnej Kasy Oszczędności Danuta Kloc i Beata Sysło zorganizowały kolejną wycieczkę do Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Tarnowie. Z uczniami klas I – III spotkały się Panie: Anna Nowakowska – dyrektor Oddziału i Magdalena Pabian – Kierownik Zespołu. Panie oprowadziły dzieci po pomieszczeniach biurowych, przeprowadziły z uczniami rozmowę na temat sposobów oszczędzania i działalności PKO Banku Polskiego, który w obecnym roku obchodzi 100-lecie działalności. Młodsi uczniowie, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w wycieczce do tej instytucji, poznali sposób rejestrowania się klientów. Pani Dyrektor zaprosiła dzieci do swojego gabinetu, w którym wszyscy chętni mogli usiąść w dyrektorskim fotelu. Na pożegnanie zostali poczęstowani słodyczami i obdarowani gadżetami z logo PKO SKO.

Więcej zdjęć

 

Współpraca z Fundacją "RuszSię"

cd..."Dzielimy się sercem"
Tym razem uczniowie kl. VII (oraz trzech uczniów z kl. VIII) w ramach wolontariatu uczestniczyli w zajęciach plastycznych dla niepełnosprawnych organizowanych przez Fundację RuszSię. Wyjazd zorganizowała wychowawczyni A. Makowiec przy pomocy rodziców: p. M. Stańczyk i p. B. Olszówka.
Dziękujemy za piękna postawę, energię i uśmiech!

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 6 z 131