szladna

Newsy

Konkurs bożonarodzeniowy

 

W ostatnim tygodniu przed świętami Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na stroik świąteczny. Uczniowie przygotowali 62 przepiękne stroiki, które zostały przekazane na kiermasz świąteczny. Rozstrzygnięcie i wyłonienie najlepszych prac było bardzo ciężkie, dlatego jury uznało, że wszystkim należy się jednakowa nagroda i wszystkim pierwsze miejsce!

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie oraz za przekazanie stroików na kiermasz, z którego dochód został przeznaczony na zakup nagród oraz na dalsze potrzeby samorządu. Dziękujemy również uczniom klasy 8, którzy codziennie zajmowali się sprzedażą.

Więcej zdjęć

 

 

 

Wigilie klasowe

Wigilia klasy 0b

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 2

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 3

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 5

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 7

Więcej zdjęć

 

Z wizytą świąteczną

Jak co roku, od wielu lat nasi uczniowie udali się do Placówki Wychowawczo-Opiekuńczej "Przyjazny Dom" w Tarnowie z prezentami dla wychowanków. Liczne podarunki zbierane przez uczniów naszej szkoły mile zaskoczyły dyrekcję i dzieci. Nasi uczniowie mieli okazję osobiście wręczyć prezenty swoim rówieśnikom i porozmawiać. Akcję koordynował Samorząd Uczniowski.
Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za wsparcie naszej akcji, liczne prezenty w postaci książek, zabawek, przyborów szkolnych i słodyczy itp.


 

Jasełka 2019

Wigilia szkolna i jasełka w wykonaniu uczniów kl. I - III.

Więcej zdjęć

 

Kiermasz świąteczny w Tarnowie

 

17 grudnia uczniowie kl. VII wraz z wychowawczynią uczestniczyli w kiermaszu bożonarodzeniowym zorganizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, który odbył się na ul. Piekarskiej w Tarnowie.
Uczennice wędrując ulicami Tarnowa w strojach mikołajkowych częstowały przechodniów pierniczkami i zachęcały do zakupu przepięknych ozdób świątecznych. Zachwyceni tarnowianie poprosili nawet o wspólne zdjęcie z przepięknymi mikołajkami. Dziewczęta przygotowały również kilka kolęd i piosenek świątecznych, zachęcały do wspólnego śpiewu przechodniów i zwiedzających kiermasz. Natomiast chłopcy zajęli się sprzedażą stroików, bombek, choinek i innych ozdób świątecznych, które przygotowali wcześniej w szkole na zajęciach plastycznych.
Jednym z zaproszonych gości był tarnowski muzyk Wojciech Klich, który zagrał i zaśpiewał dla zgromadzonej publiczności.
Najważniejsza jednak w tym spotkaniu była radość, wspólna zabawa, poczucie dobrze wykorzystanego czasu, rozmowa z ludźmi. Było to kolejne spotkanie i współpraca z niepełnosprawnymi w ramach innowacji "Dzielimy się sercem".
DZIĘKUJĘ MOIM UCZNIOM!

Więcej zdjęć

 

 
Więcej artykułów…
Strona 6 z 132