szladna

Newsy

Wigilie klasowe

Wigilia klasy 0b

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 2

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 3

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 5

Więcej zdjęć

Wigilia klasy 7

Więcej zdjęć

 

Z wizytą świąteczną

Jak co roku, od wielu lat nasi uczniowie udali się do Placówki Wychowawczo-Opiekuńczej "Przyjazny Dom" w Tarnowie z prezentami dla wychowanków. Liczne podarunki zbierane przez uczniów naszej szkoły mile zaskoczyły dyrekcję i dzieci. Nasi uczniowie mieli okazję osobiście wręczyć prezenty swoim rówieśnikom i porozmawiać. Akcję koordynował Samorząd Uczniowski.
Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za wsparcie naszej akcji, liczne prezenty w postaci książek, zabawek, przyborów szkolnych i słodyczy itp.


 

Jasełka 2019

Wigilia szkolna i jasełka w wykonaniu uczniów kl. I - III.

Więcej zdjęć

 

Kiermasz świąteczny w Tarnowie

 

17 grudnia uczniowie kl. VII wraz z wychowawczynią uczestniczyli w kiermaszu bożonarodzeniowym zorganizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, który odbył się na ul. Piekarskiej w Tarnowie.
Uczennice wędrując ulicami Tarnowa w strojach mikołajkowych częstowały przechodniów pierniczkami i zachęcały do zakupu przepięknych ozdób świątecznych. Zachwyceni tarnowianie poprosili nawet o wspólne zdjęcie z przepięknymi mikołajkami. Dziewczęta przygotowały również kilka kolęd i piosenek świątecznych, zachęcały do wspólnego śpiewu przechodniów i zwiedzających kiermasz. Natomiast chłopcy zajęli się sprzedażą stroików, bombek, choinek i innych ozdób świątecznych, które przygotowali wcześniej w szkole na zajęciach plastycznych.
Jednym z zaproszonych gości był tarnowski muzyk Wojciech Klich, który zagrał i zaśpiewał dla zgromadzonej publiczności.
Najważniejsza jednak w tym spotkaniu była radość, wspólna zabawa, poczucie dobrze wykorzystanego czasu, rozmowa z ludźmi. Było to kolejne spotkanie i współpraca z niepełnosprawnymi w ramach innowacji "Dzielimy się sercem".
DZIĘKUJĘ MOIM UCZNIOM!

Więcej zdjęć

 

 

Przedświąteczny wypiek pierników

„Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Uczniowie klas I – III w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Smacznie, zdrowo, kolorowo”, w okresie przedświątecznym zajęli się wypiekiem pierników. Pod opieką wychowawczyń dzieci wałkowały ciasto, wykrawały, oraz ozdabiały według własnych pomysłów upieczone pierniki. Przez trzy dni w szkole unosiły się aromatyczne zapachy.

Zdjęcia - klasa III

Zdjęcia - klasa II

Zdjęcia - klasa I

 

 

 
Więcej artykułów…
Strona 10 z 136