szladna

Newsy

"Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko co jest na prąd lub na baterie), który można składać przy szkole do końca stycznia 2018r.

Zbiórka związana jest z akcją ekologiczną: ''Szkole pomagamy i świat oczyszczamy'', mającą na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

 

Przedstawienie bożonarodzeniowe

Zdjęcia

 

Wigilie klasowe

Świąteczny nastrój towarzyszył nam w ostatni dzień nauki. W szkole unosił się zapach świąt, pyszności na talerzach oraz kolęd. Uczniowie klas starszych wraz z wychowawczyniami przygotowali uroczyste wigilie klasowe. Każda klasa została świątecznie udekorowana, na stole pojawił się biały obrus, opłatki, odświętne naczynia, stroik świąteczny i potrawy wigilijne, które przygotowali rodzice. Były wspólne życzenia, łamanie się opłatkiem oraz kolędowanie. Następnie odbyła się uroczysta wigilia szkolna, która rozpoczęła się przedstawieniem bożonarodzeniowym przygotowanym przez dzieci z klasy 0 i III.

Więcej zdjęć

 

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy

22 grudnia 2017r. rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy. Uczniowie przygotowali 39 przepięknych stroików, które po obradach jury wystawiono na sprzedaż podczas kiermaszu świątecznego. Organizatorkami konkursu były p. J. Cetnar i p. A. Makowiec.

I miejsca uzyskali:

Kategoria klas młodszych:
Anna Sierżęga, Zofia Biały, Natalia Kurczab, Gabriela Kielian, Milena Kurczab, Weronika Ciurej, Amelia Michalik, Maciej Klesyk, Karol Zięba

Kategoria klas starszych:
Mateusz Kula, Magdalena Boczniewicz, Rafał Skalny, Kordian Koczwara, Kacper Klesyk, Magdalena Gancarz

II miejsca uzyskali:

Kategoria klas młodszych:
Dawid Bożym, Krzysztof Brzuchacz, Emilia Brzuchacz, Izabela Zapała, Julita Gębala, Przemysław Chrzanowski, Patryk Olszówka

Kategoria klas starszych:
Kacper Ciurej, Borys Wojtanowicz

III miejsca uzyskali:

Kategoria klas młodszych:
Ksawery Prokop, Kamila Kobak, Marcin Skalny, Natalia Kułakowska

Kategoria klas starszych:
Bartosz Prokop, Agnieszka Boruch, Patrycja Olszówka, Kamil Olszówka, Michał Skalny, Patryk Woźniak, Nicola Kijak, Simona Kijak, Oliwier Kijak, Krystian Woźniak, Szymon Chrzanowski,

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz składamy podziękowania za przekazanie swoich stroików na potrzeby SU. 

Z paczką świąteczną dla dzieci z Domu Dziecka

21 grudnia 2017r. opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. A. Makowiec i p. J. Cetnar wraz z uczniami udały się do Placówki Wychowawczo - Opiekuńczej w Tarnowie z podarunkami świątecznymi. Prezenty, które przygotowały dzieci ze wszystkich klas naszej szkoły, zrobiły duże wrażenie na pracownikach domu dziecka i na pewno sprawią miłą niespodziankę podopiecznym. W imieniu p. Dyrektor, SU oraz SKO serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, że po raz kolejny wsparły nas w dzieleniu się prezentami z dziećmi, które nie posiadają własnej rodziny.

 
Więcej artykułów…
Strona 10 z 109