szladna

Newsy

Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości

 

Uroczystość ślubowania klasy I

27 października cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystości ślubowania i pasowania uczniów kl. I. Pierwszoklasiści pod przewodnictwem uczniów klasy II udali się do Krainy Wiedzy, w której wobec zgromadzonych wykazali się wiadomościami i umiejętnościami zdobytymi podczas dwumiesięcznego pobytu w szkole. Po zaprezentowaniu się nastąpił moment ślubowania, który uczniowie złożyli na sztandar szkoły. Następnie Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na uczniów. Pełnoprawni uczniowie klasy I otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki ufundowane przez Radę Rodziców, uczniów klasy II oraz Samorząd Uczniowski. Po uroczystości rodzice zaprosili pierwszoklasistów i dzieci z klas 0, II, III na słodki poczęstunek. Uczniów do uroczystości przygotowały wychowawczynie klasy I i II panie Danuta Kloc i Beata Sysło.

Więcej zdjęć

 

Lekcja zdrowego odżywiania

W dniu 23 X 2017r. uczniowie klasy II uczestniczyli w zajęciach, na których samodzielnie wykonywali owocowe przekąski. Celem zajęć było propagowanie zdrowego odżywiania i zachęcanie uczniów do częstego spożywania owoców zamiast słodyczy.

Więcej zdjęć

 

Rozstrzygnięcie konkursu na rodzinny różaniec

Więcej zdjęć

 

Spotkanie klasowe uczniów klasy 5

21 października dzięki zaangażowaniu rodziców uczniowie klasy 5 spędzili bardzo miło sobotnie popołudnie. Pierwszym i najważniejszym punktem programu było spotkanie na kręgielni i rozegranie zawodów. Uczniowie walczyli na dwóch torach w kręgielni i rywalizowali w zespołach dziewczęta - chłopcy. Oczywiście zwyciężyli lepsi! Następnie rozegrali mecze na boisku Orlik w Tarnowie. Po sportowych wyczynach wszyscy udali się do KFC w pobliskiej galerii. Ostatnim  punktem programu było "zwiedzanie" sklepów, dziewczęta obstawiły sklepy z damską odzieżą, a chłopcy sklepy sportowe.

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 10 z 102