szladna

Newsy

Projekt "Pszczele Rzemiosło"

Koło Pszczelarzy Skrzyszów przekazało książki i malowanki do oddziałów przedszkolnych zakupionych w ramach projektu "Pszczele Rzemiosło" współfinansowanego z budżetu Gminy Skrzyszów.

Koło Pszczelarzy Skrzyszów przekazało gry edukacyjne o tematyce pszczelej, ekologicznej i przyrodniczej do oddziałów przedszkolnych zakupionych w ramach projektu "Skrzydlaci przyjaciele" współfinansowanego z budżetu Gminy Skrzyszów.

#Więcej zdjęć#

 

Ognisko klasy IV

7 czerwca uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą spędzili miło czas przy ognisku. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, a także tym którzy byli obecni na miejscu i służyli pomocą.

#Więcej zdjęć#

 

Wręczenie nagród i dyplomów w konkursie Orzeł Matematyczny

Wręczenie nagród i dyplomów w konkursie Orzeł Matematyczny
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki w konkursie "Orzeł Matematyczny"
Tytuły LAURETA konkursu zdobyli:
Filip Błyskal 8 miejsce w kraju
Zofia Biały 8 miejsce w kraju
Jan Handzel 13 miejsce w kraju
Anna Sierżęga 14 miejsce w kraju
Maja Klesyk 18 miejsce w kraju
Kamila Odbierzychleb 18 miejsce w kraju
Gratulujemy!
 

Kącik czytelniczy

W naszej szkole wiele się dzieje!

W ostatnim czasie przy bibliotece szkolnej powstał długo oczekiwany kącik czytelniczy. W kąciku wyciszenia uczniowie podczas przerw, a także przed i po lekcjach mogą usiąść, odpocząć i poczytać książkę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za włączenie się w akcję "Podaruj ksiażkę bibliotece". Dzięki tej akcji nasz kącik został wyposażony w książki, które dostały "drugie życie" i z pewnością umilą czas podczas przerw. Miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym mógł powstać nasz kącik oraz inne inicjatywy - do klasy czwartej zakupiliśmy nowy monitor interaktywny. Dziękujemy Panu Wójtowi Marcinowi Kiwiorowi za pomoc w realizacji naszych działań, które skierowane są w szczególności na potrzeby naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy Rodzicom z klasy czwartej, w szczególności pani Jadwidze Zaucha.

#Więcej zdjęc#

 

 

Wycieczka do Mini ZOO – Zaczarnie

Dnia 11 czerwca przedszkolaki z grupy 0A oraz 0B brały udział w wycieczce do Mini Zoo w Zaczarniu. Dzieci miały okazję poznać różne zwierzęta te znane z naszego podwórka jak i te egzotyczne – lamy, strusie, jeżozwierz, alpaki, szop pracz. Pan opiekun opowiadał o ich życiu , odżywianiu. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć je z bliska, dotknąć i pogłaskać, nakarmić przygotowanymi marchewkami, dowiedziały się również wielu ciekawostek.
To były bardzo ciekawe i pouczające zajęcia na żywo, po których dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola.
 
Więcej artykułów…
Strona 2 z 246