szladna

Newsy

Zdjęcia z półkolonii

Więcej zdjęć

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Więcej zdjęć

 

Klasa IV klasą na medal!!!

22 czerwca 2017r. rozstrzygnięto trwający od jesieni konkurs na najładniejszą klasę skierowany do klas IV-VI. Konkurs zorganizował SU wraz z jego opiekunkami, p. Cetnar i p. Makowiec. Jury przez cały rok oceniało porządek w klasach, wypełnianie obowiązków dyżurnego, wygląd gazetek ściennych, dbanie o mienie szkolne oraz wystrój sali lekcyjnej. Konkurs ten wygrała klasa IV, która na okolicznościowym apelu otrzymała dyplom, tytuł "Klasa na medal" i atrakcyjne nagrody ufundowane przez p. Dyrektor. Serdecznie gratulujemy zwycięskiej klasie i jej wychowawcy za całoroczną pracę związaną z dbaniem o swoją salę lekcyjną.

 

Podsumowanie konkursu Kangur Matematyczny

22 czerwca 2017r. podczas apelu nastąpiło podsumowanie konkursów przyprowadzonych w szkole w ostatnim czasie. Podsumowano również konkurs matematyczny Kangur, w którym wzięło udział 7 uczniów z klas IV - VI. Kangur jest konkursem o charakterze międzynarodowym, a w obecnym roku szkolnym odbyła się jego XXVI edycja. Miło nam poinformować, że uczeń klasy V Kacper Ciurej uzyskał wyróżnienie w tym konkursie zdobywając wysoką liczbę punktów. Pozostali uczniowie: Gabriela Barnaś, Gabriela Augustyn, Magdalena Boczniewicz, Kacper Smoła, Hubert Gielczowski oraz Filip Przeklasa otrzymali nagrody za udział w konkursie ufundowane przez nauczyciela przygotowującego uczniów do konkursu p. A. Makowiec.

 

Podsumowanie konkursów plastycznych

W Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka Jubileuszowa" najpiękniejsze prace należały do Julity Gębali z kl. IV, Wiktorii Hanusiak z kl. VI i Amelii Sysło z kl. VI. Na wyróżnienie zasłużyły prace Magdaleny Gancarz, Huberta Gielczowskiego, Natalii Stańczyk, Klaudii Turaj, Gabrieli Barnaś, Oliwii Chrupek, Zuzanny Zając i Kacpra Klesyka.
W Gminnym Konkursie Plastycznym "Trzeźwość - moja wartość" Agnieszka Boruch zajęła I miejsce.

 
Więcej artykułów…
Strona 7 z 94