szladna

Newsy

Gminny Festiwal Przedszkolnych Grup Tanecznych

24 kwietnia grupa przedszkolaków z Oddziału przedszkolnego 0B „Pszczółki” pod przewodnictwem pani Marceliny Stelmach wzięła udział w Gminnym Festiwalu Przedszkolnych Grup Tanecznych zorganizowanym w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie. Nasze przedszkolaki zaprezentowały taniec Samba, który jest niezwykle energiczny i żywiołowy. Samba to jeden z najgorętszych tańców latynoamerykańskich. Na zakończenie mali tancerze otrzymali nagrody i słodkie upominki. Jeszcze raz dziękujemy małym tancerzom zaangażowania oraz talentu.

Więcej zdjęć

 

Akcja "Cała szkoła ćwiczy"

Dnia 24 kwietnia uczniowie klas 1-8 wzięli udział w akcji „Cała szkoła ćwiczy”. Wydarzenie miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz wyboru aktywności fizycznej jako formy radzenia sobie z emocjami. W zdrowym ciele zdrowy duch ! Zajęcia poprowadziła pedagog szkolny p. Paulina Smalarz.

Więcej zdjęć

 

V Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej

Nasze uczennice Amelka Michalik, Zuzia Zaucha oraz Gabrysia Bączek wzięły udział w V Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej organizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej. Dyplomy za udział i nagrody wręczone zostały dziewczynom przez Wójta Gminy Tarnów p. Grzegorza Kozioła, który objął honorowy patronat konkursu. Uczennice do konkursu przygotowywały p. Beata Stelmach i p. Joanna Cetnar.

Więcej zdjęć

 

Dzień Ziemi w przedszkolu

Podczas obchodów Dnia Ziemi przedszkolaki zastanawiały się co dobrego możemy zrobić dla naszej planety? W tym dniu dzieci poznawały zasady, których należy przestrzegać, aby chronić środowisko naturalne, uczyły się poprawnego segregowania śmieci, wykonywały prace plastyczne oraz poznały trudne słowo recykling. Wszystkie te działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz ochrony naszej planety oraz rozbudzenie w dzieciach potrzeby dbania o naturę.

Więcej zdjęć

 

Półkolonie letnie

 
Więcej artykułów…
Strona 7 z 246