szladna

Newsy

 

Wycieczka kl. V do FlyParku

Fantastyczny,na sportowo spędzony czwartek we FlyParku w Tarnowie ze swoją klasą 5. Dziękujemy Paniom-Rodzicom,p. Marcie Brzuchacz i p. Kindze Chrzanowskiej za pomoc w zorganizowaniu wycieczki i opiekę.

Więcej zdjęć

 

Turniej siatkówki chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci.

Świetny...acz nie do końca szczęśliwie zakończony turniej siatkówki chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci. Wicemistrzostwo Gminy Skrzyszów chłopców ze Szkoły Podstawowej w Ładnej - jedno zwycięstwo 2-0 i przegrana 1-2. Brawo chłopcy,dziękuję za sportową postawę i walkę do końca... Chłopakom i trenerowi z SP Pogórska Wola gratulujemy zwycięstwa i awansu do półfinału powiatowego.

Więcej zdjęć

 

Spotkanie z przedstawicielami KRUS i PIP.

Spotkanie z przedstawicielami KRUS i PIP w związku z kolejną edycją konkursu plastycznego związanego z bezpieczeństwem na wsi.


 

Walentynki

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski wraz z uczennicami kl. 8 Weroniką i Oliwią zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali piękne kartki dla swoich ulubionych koleżanek i kolegów, a także dla nauczycieli, które zostały dostarczone do adresatów właśnie w dniu św. Walentego.

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 7 z 136